Cepце не витpимало ycього пepeжитого: Помep koмандир 1-го батaльйону полky “Азoв”

Помер майор і командир 1-го батальйону полку “Азов” Олег Мудрак із позивним “Сухар”, який захищав Маріуполь до останнього. Військовий пів року пробув у ворожому полоні та пережив теракт в Оленівці. Про це повідомив його племінник Данило у своєму Інстаграмі, передають Патріоти України.

“Він горів цим життя, насолоджувався і запалював серця всіх людей навколо. Він зробив все можливе, щоб я став таким, який я є. Тому він ніколи не зникне з моєї голови та серця. Я хочу бути чоловіком гідним Олега, щоб він дивився на мене з Вальгалли і відчував тільки гордість за мене.

Він завжди казав, що не хотів, щоб його смерть була “святом сліз”. Хотів, щоб разом зібралися його люди і посміхаючись згадували найкращі моменти пов‘язані з ним. До зустрічі, рідний! Сухар – на щиті!”, – написав племінник.

Також інформацію про смерть підтвердила дружина командира “Азова” та керівник ГО “Асоціація сімей захисників “Азовсталі” Катерина Прокопенко. За її інформацією, у захисника Маріуполя зупинилося серце внаслідок пережитих тортур у полоні росіян.

У сторіз в Instagram Катерина написала, що важко повірити у втрату Олега: “Велика втрата, Герої не вмирають. Ще вчора стояли жартували, розмовляли”. Поки офіційної причини смерті українського військового немає

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*