Прощатися прийшло ледь не пів Тернополя: провели в останню путь, Богдана, який загинув через місяць після мобілізації. ВІдео фото

Смерть Богдана сколихнула Тернопіль. Знайомі Богдана запевняли – він не мав війскового досвіду та не проходив навчання.

Богдан Покітка був призваний в армію у другій половині січня 2023 року. У дописі волонтерки Оксани Огородник, який отримав понад 20 тисяч поширень і понад 5 тисяч коментарів, йдеться про те, що чоловіка призвали шляхом примусового вручення повістки на зупинці та доставлення до центру комплектування у Тернополі. Все це трапилось прямісінько на зупинці громадського транспорту.

У Тернопільському Територіальному центрі комплектуваття та соціальної підтримки повідомили, що відповідно до медичної комісії та уточнення даних Богдан Покітка був визнаний таким, що придатний проходити військову службу в лавах Збройних Сил України та був призваний на військову службу по мобілізації до Тернопільського об`єднаного міського ТЦК СП на одну із посад в роту охорони.

12 лютого Богдана було переведено до нового місця проходження служби, де він загинув внаслідок бойових дій 16 лютого 2023 року.

Такий випадок, який стався з солдатом Богданом Покітком, не є системним – запевнили у Територіальному центрі комплектування. Командування військових частин бойового складу приділяє велику увагу навченості воїнів, оскільки це запорука збереження їх життя і життя тих, хто поруч.

Також у обласному територіальному центрі комплектування закликали дочекатись завершення службової перевірки, результати якої будуть оприлюднення найближчими днями.

Серед тих, хто прийшов попрощатися та віддати шану Захиснику був і військовий комісар обласного центру комплектування та соцпідтримки Ігор Гусєв. Він запевнив – ніхто не відправляв на Донеччину Богдана насильно, він сам виявив таке бажання.

– Понад тисяча чоловік з рот охорони ТЦК воюють, тобто те, що працівники ТЦК відсиджуються чи переховуються і самі не беруть участь у бойових діях – це не правда, – запевнив Ігор Гусєв. – Наразі триває перевірка, результати якої ми повідомимо.

У Територіальному центрі комплектування висловлюють щирі співчуття родині та близьким загиблого

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*