Вже офіційно! Кінець війни? У Зеленського доповіли: світ в дикому шоці! ЗСУ звільнять все – прямо з фронту. Деталі!

Радник глави ОП України Михайло Подоляк розповів, коли війна закінчиться, роблячи акцент на тому, що Україна переможе точно. Так,

Радник голови ОП України спочатку закликав дослухатися до слів голови ГУР МО України Кирила Буданова, перефразувавши його порівняння війни з футбольним матчем.

Михайло Подоляк натякнув, що на 119-й хвилині, а потім у пенальті завдамо поразки армії РФ. Також офіційний представник Офісу президента України пояснив,
що прогнози формуються з огляду на численні важливі чинники, виходячи з яких він і вирахував терміни нашої перемоги над ворогом.

Додамо: Сили оборони України логічно і коректно зазнають докорінного технічного переобладнання. Це створить передумови для точки перелому у цій фазі війни. Зокрема, в Україну вже зайшли перші танки Leopard 2. Про це в інтерв’ю розповів військовий експерт Петро Черник.

Ба більше, не слід забувати про величезний пакет бронетехніки від Сполучених Штатів. Цей пакет військової допомоги для нашої держави містить колосальну кількість різноманітної номенклатури — понад 1000 одиниць.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*