Почалocя! 0фiцiйнo! Япoнiя бepeтьcя зa дiлo i бyде пoвepтaти cвoї тepитopiї. Пyтiна aж пepеkocило

Путін знищив імідж своїх Збройних сил і показав усьому світу, що армія рф не здатна на реальні бойові дії.

Японія офіційно висунула територіальні претензії рф!

Рік повномасштабної війни рф проти України показав усьому світу слабкість російської армії.

Тепер Кремль беззахисний перед реальним зовнішнім ворогом, який може використати момент, коли росія остаточно втратить бойовий потенціал і візьме будь-який територіальний “трофей” без зайвого клопоту.

Японія, наприклад, змінила позицію та риторику за останній рік. Токіо лише на рівні уряду закликає росію повернути їй північні території.

Перегляд стратегії нацбезпеки та оборонних планів відбувся у грудні 2022 року. Ця позиція зазнала змін уперше з часів Другої світової війни, розповів посол України в Японії Сергій Корсунський.

Він звернув увагу на те, що влада Японії різко збільшила відрахування до військового бюджету. За підрахунками фахівців, за кілька років країна вийде на третє місце у світі за видатками на оборону.

По-друге, заплановано переозброєння найсучаснішими ракетами та, можливо, літаками.

“По-третє, Японія заявила, що вона залишає за собою можливість превентивного удару. Такого ніколи не було”, – розповів Корсунський.

Раніше стало відомо, що Японія має намір розмістити військові підрозділи з високошвидкісними ракетами за 60 км від кордону з росією.

Також в оборонній сфері Японія має намір максимально наблизитись до військових бюджетів США та Китаю. Влада країни називає своє рішення “поворотним рішенням в історії”.

Джерело

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*