“Маю пpaво”: винуaтиця скандальної вечірки в Kypшевелi гнівно відповіла ykpaїнцям

Винуватиця скандальної вечірки в Куршевелі, яка святкувала свій день народження під трек “Вова, ї*аш їх б*ядь”, гнівно відповіла українцям. Дівчину, яка спускала десятки тисяч доларів на курорті, поки в її країні йде повномасштабна війна, чомусь обурила критика користувачів мережі

“Люди, думайте, будь ласка, головою, перед тим як писати мені образи. Я маю право святкувати свій день народження там і так, як я хочу”, – написала Варакута.

На тлі скандалу, який вона спровокувала своєю вечіркою, дівчина все одно продовжує постити фото і хвалитися розкішним життям. Судячи з усього, цю ситуацію Варакута вирішила розцінювати як вдалу можливість залучити нових підписників.

Її чоловік Дмитро Величко, який, за даними ЗМІ, відомий у вузьких колах як “Святоха”, скандал поки що не коментував. І якщо ще вчора він публікував в Stories фото з вечірки, то тепер відмовчується.

Скандальна вечірка в Куршевелі: що відомо

Вчора російська журналістка Собчак вибухнула гнівним постом. Вона опублікувала відео з українцями, які закотили гучну вечірку в Куршевелі. Їм винесли шість пляшок дорого шампанського “Кристал” разом з прапором України. Все це відбувалися під пісню “Вова, їб*шь їх, бл**ь”. За словами Собчак, винос шампанського з прапором обійшовся українцям в 20 тисяч євро, а одна пляшка такого ігристого коштує близько 13 тисяч гривень.

Незабаром спливло ім’я українця, який розважався на скандальній вечірці. Разом з Аліною Варакутою та її обранцем Дмитром Величко розважався розшукуваний в Україні Сергій Ошеровський, разом з ним була і його дружина Карина Жосан

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*