Ну, що зраднику, дійшла і до тебе черга: ТІльки що було прийнято рішення гнати Шуфрича з голови комітету. І не тільки його

Громадськість закликає Верховну Раду зняти нардепа від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” Нестора Шуфрича з посади голови Комітету з питань свободи слова.

Також всі інші народні депутати, які були обрані від ОПЗЖ, мають втратити більшість своїх повноважень і не впливати на ухвалення рішень на державному рівні. Спільну заяву опублікували низка громадських організацій і журналісти.

“Станом на зараз обидві групи, які утворилися після розпуску фракції ОПЗЖ, мають значну кількість керівних посад у комітетах”, – заявили.

Заяву підписали, зокрема, рух “Чесно”, Центр протидії корупції, Bihus.Info, Фундація DEJURE, Інститут законодавчих ідей, Громадський рух “Відсіч”.

“Ми, представники громадського сектору та ЗМІ, вимагаємо у Верховної Ради невідкладно розглянути постанову щодо зняття з посади голови Комітету з питань свободи слова, фігуранта Реєстру держзрадників Нестора Шуфрича, який був обраним в 2019 році від забороненої партії ОПЗЖ. Неприпустимо, щоб у парламенті Комітет свободи слова очолював представник забороненої в країні партії, який, які і інші народні депутати ОПЗЖ, досі мають право доступу до державної таємниці”, – сказано в заяві.

За дев’ять місяців повномасштабної російсько-української війни Верховний суд заборонив 12 проросійських партій, нагадують.

Але представники цих партій, які мають представницькі мандати на місцевому і національному рівні, залишилися з тими ж повноваженнями, які в них були до 24 лютог

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*