Демарш в Раді? Тимошенко йде ва-банк – нові вибори в Раду? Гучний скандал – разом з Порошенком!

Кажуть, вчора Юлія Володимирівна збирала з’їзд партії. Віртуальний. Онлайн. Про це пише Четверта студія з посиланням на власні джерела.

І тут таки планують переобрати шановну Тимошенко головою партії, поки та гріється під європейським сонцем десь в Європі. Тут біда в іншому … Юля Володимирівна за антирейтингом – друга з кінця після Бойка. Навіть у Петра Олексійовича – почесне третє з кінця.

Які рейтинги, такі й конкуренти. Так конкурувати простіше”, – йдеться у повідомленні. Також зазначається, що “поки Юля Володимирівна перебувала з візитами

у Румунії і Фінляндії разом із Григорієм Михайловичем, у штабі на Турівській кипіла робота”. Кому війна, а кому й далі б попихтіти над виборами, щоб спробувати захопити владу.

За активним інформаційним порядком в Україні й справді непоміченими залишилися новини про з’їзди двох політичних партій. Так, днями нарада “у вузькому колі” провела”Європейська солідарність” Петра Порошенка. Показово, що представники обох команд офіційно заходи ніяк не коментують.

Як правило, на зборах такого роду обговорюють внутрішні питання, вирішують кадрові моменти та готуються до майбутніх виборів. Зі зрозумілих причин, про вибори в Україні зараз мало хто згадує, проте, зважаючи на все, передвиборча кампанія в деяких політиків уже розпочалася. У ЗМІ інформації про з’їзди “Європейської солідарності” та “Батьківщини

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*