Ми таке бачимо вперաе в житті! Удaр за удaр0м – вuбухu повсюду: 25 раkет? Накрuло всіх! Пеkельна ніч в Росії!

Відомо, що вибухи у Бєлгородській області пролунали тоді ж, коли в Україні – повітряні тривоги. Зокрема, у Харківській області, яка межує з нею. За даними місцевих телеграм-каналів, сталося 25 вибухів. Також надійшла інформація про буцімто 7 “відпрацювань ППО”. У мережі вже бідкаються, чи не почався наступ зі Сходу.

Губернатор уже поспішив заспокоїти містян. Мовляв, оперативні служби вже розбираються, що сталося. За попередніми даними, запевняє він, минулося без руйнувань та постраждалих. Водночас він пообіцяв повідомити, якщо щось зміниться.

У місцевих пабліках зауважили, що потужні вибухи чули у районі селища Комсомольське. А ще ми побачили у них дуже багато милоти. Нам просто страшенно подобається, як вони всі метушаться, переживають, бідкаються.

А ще росіяни закликають не знімати роботу ППО. Вибачте, у нас тут просто істеричний сміх. Просять не знімати роботу ППО, якою самі ж себе обстрілюють. Це сюр, і він можливий лише в Росії.

Нагадаємо, що 12 січня в Бєлгородській області РФ сталося знеструмлення частини регіону через пошкодження високовольтних проводів нібито через падіння дрона

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*