Поблизу Львова загадково загинув військовий, який повернувся з фронту

У Львові загадково загинув вйськовослужбовець Едуард Бойцун. Про це пише Високий замок. Його знайшли мертвим у власній квартирі, спершу у поліції казали, що це самогубство, а потім — вбивство

26-річний Едуард Бойцун вступив до ЗСУ вступив у той час, коли на сході почалась АТО. Через деякий час звільнився зі служби, а коли почалась повномасштабна війна, знову пішов захищати Україну, був у Запоріжжі та під Бахмутом.

У квітні військового відпустили додому у відпустку.

Едуарда знайшли мертвим у власній квартирі у містечку Рудне

Справу розслідує Залізничний відділ поліції.

Колишня дружина військового Юлія розповіла, що не розуміє, що могло статися з Едуардом.

«У 2022 році Едік підписав контракт з «Азовом». Був під Бахмутом, потім їх на ротацію перевели у Запоріжжя. На початку березня він приїхав до Львова, як він мені сказав, на відпочинок. 17 квітня зранку (це був понеділок) дзвонить до мене його двоюрідна сестра і каже: «Юля, ти знаєш, Едік повісився». Я не сприйняла це серйозно, кажу: «Ти жартуєш напевно?! Якщо це жарт, то це не смішний жарт». Вона каже: «Ні, серйозно». Через дві хвилини дзвонить його мама, вона на той момент разом з татом була у Польщі. Уся в сльозах, в істериці. І просить, щоб я поїхала до нього, подивилась що до чого, і сказала, що це неправда.» – сказала колишня дружина.

Юлія поїхала на квартиру і там уже була слідчо-оперативна група, судмедексперт, криміналіст сказав, що Едуард повісився.

«Я не повірила, бо він був такою людиною, яка б ніколи цього не зробила. Він казав, що помре на полі бою зі зброєю в руках… Як би важко у житті не було, він завжди був на позитиві.» – додала Юлія

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*