“Плаче вся країна…”щ0йно ЗАГИНУВ ГЕРОЙ,- ВІРНИЙ СИН УКРАЇНИ ЯКИЙ БЕЗСТРАШНО БОРОВСЯ ІЗ Р0СІЙСЬКИМИ ОКУПАНТАМИ…пом”яніть його

Долинська громада з неймовірним болем сприйняла трагічну звістку про загибель нашого краянина з с.Княжолуки – БОНДАРУКА Віталія Анатолійовича.

ЗАГИНУВ ГЕРОЙ, ВІРНИЙ СИН УКРАЇНИ. ВІН САМОВІДДАНО СТАВ НА ЗАХИСТ НАШОЇ ЗЕМЛІ,  БЕЗСТРАШНО БОРОВСЯ ІЗ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТОМ. ЗАХИСНИКОВІ  БУЛО ВСЬОГО  25 РОКІВ. ЖОДНИМИ СЛОВАМИ НЕ ВГАМУВАТИ ПЕКУЧИЙ БІЛЬ ВТРАТИ ТА НЕ ЗАГОЇТИ РАНИ В ДУШІ. СВІТЛИЙ СПОМИН ПРО МУЖНЬОГО ЗЕМЛЯКА ЗАЛИШИТЬСЯ В НАШИХ СЕРЦЯХ”, – ЙДЕТЬСЯ У ПОВІДОМЛЕННІ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дитинство Віталій провів у рідному с. Княжолуці, початкову освіту здобув у місцевій школі, відтак – у Долинському ліцеї-інтернаті. Згодом хлопець вирішив навчатися у військовому ліцеї у Львові, звідти життєва стежина привела у Львівську Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, пише ПІК.

Майже рік Віталій брав участь у АТО, захищаючи цілісність країни. Друзі згадують хлопця як відповідального, справедливого, цілеспрямованого і готового завжди підставити плече. За сумлінність, успіхи та здобутки ВІталія відзначили численними нагородами, грамотами та подяками.

«ХОЧУ ЩАСЛИВЕ І ВІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ ДЛЯ СВОЇ ДІТЕЙ ТА РІДНИХ», – ЧАСТО ПОВТОРЮВАВ ГЕРОЙ.

Від лютого цього року Віталій мужньо тримав оборону Києва, але життєва стежина юного, мужнього Захисника обірвалась…

“ЦЕ НЕСТЕРПНО – ВТРАЧАТИ ДІТЕЙ. ГЛИБОКІ СПІВЧУТТЯ БАТЬКАМ БОНДАРУК МАРІЇ І АНАТОЛІЮ, СЕСТРІ ТА ДРУЖИНІ АННІ. БЕЗ БАТЬКОВОГО ЩИРОГО СЛОВА ТА ЛЮБЛЯЧИХ ОБІЙМІВ ЗАЛИШИЛИСЬ П’ЯТИРІЧНИЙ СИНОЧОК МАКСИМ ТА ДВОРІЧНА ДОНЕЧКА АЛІСА“, – РОЗПРВІЛИ У МІСЬРАДІ.

джерело

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*