Ви тількu не nлачте, а краще моліться! Просто з окоnу терmінова звістка – 3СУ пішли вперед. П0ЧАЛ0СЯ!

Збройні Сили України наразі відновили наступальні дії під Бахмутом. Командир полку «Азов» (2016-2017) і майор ЗСУ Максим Жорін поділився інформацією про просування українських військ під Бахмутом та розповів про ситуацію в цілому.

«Наша штурмова бригада просувається зокрема. Робимо це досить ефективно, враховуючи також те, що у ворога все ж таки залишається перевага по артилерійських системах, за кількістю боєприпасів, наявність авіації. Проте ми знаходимо слабкі місця в обороні.Вчора ми теж змогли просунутися, сьогодні якраз відбуваються процеси розвитку подальшого успіху в нашому напрямку, а саме – це один з флангів Бахмута. Не можу оцінити – багато чи мало, ми маємо просуватися та обчислюємо, як це зробити. Великою ціною, зокрема й учора, нам це дається. Іноді 100 метрів є надзвичайно важливими, іноді кілометр» – заявив Максим Жорін.

Щоб повністю взяти Бахмут у пів оточення потрібно вийти по висотах до річки Бахмутці, вона ділить ці висоти, тому, поки ми не підійдемо до річки, не можна говорити про пів оточення. Справа в тому, що річка ділить місто, тому якщо правильніше сказати – є оперативне оточення лівої частини міста.

Значить основні висоти біля Бахмута зайняті. Зайняті висоти біля Берхівки, зайняті висоти біля Кліщіївки – ось це вже дає нам можливість та артилерії працювати на дальності 15-25 км, так ми дістаємо до лівої частини міста точно” – поділився Світан.

Також Світан розповів, яких дій з боку російської армії варто очікувати найближчим часом і яке українське місто “доглядало” собі Рамзан Кадиров

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*