Повнuм ходом nօчaлacя mepмiнօвa eвakyaцiя, всі жumлoвi бyguнku y вorнi: kagpu мacшmaбнoї noжeжі в pф

Під Тюменню (Росія) в селі Успенка почалася сильна пожежа. За словами росіян, у селі неможливо дихати, мешканці пересуваються у медичних масках. Горять житлові будинки, а столицю області та аеропорт затягнуло димовою завісою. «Майже 80 людей евакуйовано з 30 житлових будинків у селі Успенка Тюменської області через загрозу поширення на населений пункт верхової пожежі», повідомили у регіональному управлінні МНС.

Відомо, що евакуйовано будинок для людей похилого віку та дитячий психоневрологічний інтернат. До гасіння пожежі залучено 74 рятувальники та 51 одиницю техніки. На місці пожежі працюють 45 осіб особового складу та 16 одиниць техніки.

Додатково задіяно 2 вертольоти МІ-8 із водозливним пристроєм. «Вогонь поки що тільки розходиться — він уже загрожує жителям сусіднього села. Одна з місцевих мешканок не сподівається на пожежників і просить допомоги у Бога»,

— пишуть у російських ЗМІ. Про постраждалих внаслідок пожежі наразі не відомо. Раніше повідомлялося про те, що мешканців двох сіл Тюменського району попередили про можливу евакуацію. Влада порадила їм заздалегідь підготувати документи та речі першої необхідності.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*