«От і все! Відтепер, якщо син чиновника призовного віку, але не мобілізований – Його батька треба одразу звільняти з посади із врученням підозри – тільки так ми виграємо цю війну, не тільки бідні

Назарій Мудрий Пропоную: якщо у чиновника син призовного віку, придатний до служби, але не мобілізований — звільняти його з посади з вручення підозри.

Мудрий. «СОНЕЧКО» УПА. Комбат Чесний Стойка Ну я би вніс поправку, оскільки Волонтерство на даний момент це 70% перемоги.

Але в цілому, норм .Тетяна Легеза Підтримую !!!!Hanna Dzyuba Повістку зразу обом !і воєнкому хай пояснює чому ні чиновників ні їх дітей не призивають Микола Дзюба Так їхні діти, хто в Маямі ,хто на Багамах, хто в Монако,

а чинуші тому так беруть хабарі, щоб їхні нероби жили на широку ногу і нічого собі не відказували друга біда кадрова політика як уряду, так і президента Ігор Бурик спочатку їм треба обстригти пейси Надежда Курамшина Це Так .. Але всі чиновники вже давно зробили своїм нащадкам інвалідності та не придатності.. ХТО ЗА?!

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*