У ці хвилини! Вона п0мерла – страաна звістка пригол0мաила країну. Ніхто не очікував, всі в ա0ці!

“Її смерть – дуже складна і непоправна втрата для всіх нас, для друзів і мільйонів шанувальників її неосяжного таланту, величезна втрата для мистецтва, служінню якому вона присвятила все своє життя. Ми всі сумуємо і важко переживаємо втрату легендарної актриси і чудової людини “, – йдеться в повідомленні.

Белла Масумян народилася в Дніпропетровській області. У 1961 році вона закінчила Білоруський державний театрально-художній інститут за фахом «актор драматичного театру і кіно». З того ж року почала працювати в мінському Національному академічному драматичному театрі імені Горького.

За роки своєї творчості вона зіграла близько сотні різних театральних ролей, а також знялася в двох фільмах – «Четверо в одній шкурі» (1963) і «Гріх лицедійства» (1991). У 1968 році Белла стала заслуженою артисткою БССР, а вже після перебудови, в 1995 році, отримала звання народної артистки Білорусі.

Белла Масумян також була нагороджена різними медалями: медаль Франциска Скорини «За заслуги в області культури Білорусі» (2007 рік), вищий приз Білоруського союзу театральних діячів «Кришталева Павлинка» (2009 рік), медаль Союзної держави «За співпрацю» (2011 рік) – і спеціальною премією президента Білорусі діячам культури і мистецтва (2012 рік

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*