Пօліцейськuй: “3акuдайте мене каmінняm, алe всe ж…. Я мaю nравօ на влacну думку cтօcօвнօ Дніnра. На лiнії я вже зaнaдто довrо”

Закидайте мене камінням, але все ж…Я маю право на свою думку стосовно Дніпра. На лінії я вже занадто довго. Пропрацював в двох підрозділах ПП (Київ та Біла Церква) Заступаючи на лінію ми маємо справу в 95% випадках з людьми, які перебувають в алкогольному або наркотичному сп’янінні

Кожен виклик-це ризик для нашого життя, це ризик не повернутися додому. Ми не жаліємося, миконстатуємо. Коли 24 лютого почалося вторгнення рф, кожен з нас не зрадив присязі та залишився на бойовому чергуванні, взявши до рук автомат(дуже часто без вихідних) Ми не мали змоги вивезти свою рідню в безпечні міста (за кордон, на Закарпаття). Ми знаходились на посиленому бойовому чергуванні. Кожен з нас дав присягу Українському народові. Ми бачили які авто виїжджають повз наші пости.

Ми бачили як тікають “мальчікі в стрінгах” проїжджаючи через нас. При цьому наші думки були: “як вберегти наших близьких, як убезпечити їх”, при цьому ми залишались на бойовому чергуванні, бо давали присягу Україні.

В перші півроку війни, ми замінили людям БШМД(Хто зіштовхнувся, той зрозуміє). А тепер ближче до суті по Дніпру….. Коли дані “мальчіки в трусиках” повернулися, відпаривши свої рожеві “жопки” в карпатських чанах, вони можуть: Бикувати на працівників Поліції; Бикувати на працівників ТЦК; казати військовослужбовцю, який повертається з війни до родини потягом “вийди з вагону, від тебе смердить”.

То наразі, народе, зрозумійте вже нарешті, якщо ми хочемо змін в цій країні…то потрібно мати повагу до працівників держструктур…а не “хаяти” бо вам вельмишановні, не сподобалося, що до Вас підійшли. Є багато контролюючих структур, які контролюють службу ПП. Й повірте, контролюють вони її добре, якщо ви до них звернетеся. Не потрібно переступати грань моралі. Поліцейський-це посадова особа, яка виконує службову діяльність з вогнепальною зброєю в руках. Причина зупинки екіпажу ПП Дніпра законна. Влаштовувати клоунаду на місці події це недоречно.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*