3апущений 25 хв тօму пօ Українí «кинжал» рaптօвօ дав зaдню! Рօсíйський лíтaк загубив рaкeту яка впaлa на теритօрíї РФ. Вíдеօ

У Тульській області Росії прогримів сильний вибух, в результаті падіння російського “кинжала”Про це повідомляє російський Telegram-канал Baza.

За даними місцевих ЗМІ, здетонував боєприпас, який був втрачений під час атаки РФ по Україні . Війська РФ випустили чотири ракети Х-47 «Кинджал», три вдарили по Івано-Франківській області, одна загублася.

На місце інциденту викликали інженерів міністерства оборони Росії, які вирішили, що транспортування знахідки може бути небезпечною.Як пишуть росЗМІ,

14 вересня, в Тепло-Огаревському районі Тульської області сталася раптова евакуація. Журналісти пишуть, що для населення сіл Бродилівка, Заріччя, Іванівка і Бірюльівка було відправлено кілька автобусів, на яких людей забирали з будинків.

Щоб уникнути будь-яких негативних наслідків населення довколишніх сіл було евакуйовано.Дитину в критичному стані доставили до лікарні. Медики робили все можливе, проте врятувати дитину не вдалося.

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*