Хіба не так?Влучна відп0відь!Британський військовик : Путіна потрібно вб и.ти, як бен Ладена

Відомий британський військовик полковник Річард Кемп, відомий як командувач операції в Афганістані, заявив, що НАТО має розглянути всі варіанти відсторонення від влади Володимира Путіна, включаючи його вбивство.

Кемпа цитує британське видання The Mirror у публікації 12 березня.

Полковник у відставці вважає, що після вторгнення в Україну російському президентові слід щонайменше висунути звинувачення у воєнних злочинах, заарештувати й судити його або в Росії, або в Міжнародному кримінальному суді. “Але ці варіанти навряд чи коли-небудь відбудуться”.

Кемп зазначив, що хоча вбивство Путіна може бути неприйнятним для багатьох людей, воно може бути єдиним способом покласти край війні та запобігти майбутнім конфліктам.

“АДЖЕ ЙОГО ЖИТТЯ НЕ МАЄ БІЛЬШОЇ ЦІННОСТІ, НІЖ ЖИТТЯ ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ, ЯКИХ ВІН УЖЕ ВБИВ В УКРАЇНІ

та в інших місцях, і може вбити в майбутньому. Він “верховний головнокомандувач” російських військ, який наказав розпочати незаконну агресивну війну та є законною мішенню”, – зазначив Річард Кемп.

62-річний офіцер нагадав, що британський уряд планував убивство Адольфа Гітлера під час Другої світової війни, і якби фюрер був усунутий, а не умиротворений наприкінці 1930-х років, не сталося б Другої світової війни, внаслідок якої загинуло 70 мільйонів людей.

Усама бен Ладен, глава “Ісламської держави” Абу Бакр аль-Багдаді та командувач іранського Корпусу вартових ісламської революції Касем Сулеймані – всі вони становили пряму загрозу Заходу. Усіх їх було вбито, щоб протистояти цим загрозам. Путін становить постійну та смертельну загрозу, яка залишатиметься, доки він перебуває при владі”, – сказав Кемп.

“Нашим пріоритетом має бути допомога у його усуненні. Якщо на путінських олігархів буде достатній тиск, це може призвести до двірцевого перевороту”, – зазначив офіцер

Оставьте первый комментарий

Отправить ответ

Ваш e-mail не будет опубликован.


*